+38(096)010-39-51
+38(096)010-39-51
м. Львів, вул. Луцького, 28
Укр
Реабілітаційний центр
для лікування наркоманії
та алкоголізму

Історії життя

logo_Istorii

Громадська організація “Історії життя” була започаткована як продовження численних соціальних ініціатив її засновників – Андрія Цибрана та Лідії Котеляк, починаючи з 2014 року.

Місія ГО “Історії життя” — психологічне здоров”я усіх верств українського суспільства – запорука благополуччя Української держави та її громадян.

Місія організації реалізується за двома напрямками:

  1. Практична соціально-психологічна реабілітація соціально-вразливих верств населення:
    а. Постраждалі внаслідок бойових дій на Сході України (демобілізовані учасники бойових дій та члени їх сімей)
    б. Нарко-, алкозалежні та члени їх сімей
    в. Девіантні діти
  2. Науково-методичний пошук та навчання новітнім ефективним способам соціально-психологічної реабілітації практичних психологів та соціальних працівників:

розробка, вдосконалення та впровадження в суспільно-корисну практику усіх складових громадянського суспільства, а також державних соціально- та правозахисних захисних інституцій загалом найдієвіших способів покращення психологічного здоров”я соціально-вразливих верств населення України.

Першим проектом та предтечею громської організації “Історії життя” стала соціально-психологічна та юридична допомога матерям мобілізованих до лав збройних сил України, які брали участь у бойових діях антитерористичної операції на Сході України. Оскільки саме сім”ї мобілізованих військовиків прийняли перший психологічний удар в перші дні війни на Сході України.

Дана активність була започаткова у липні 2014 року як громадська ініціатива та отримала назву “Матері мобілізованих”.

В рамках цього етапу проекту запрацювала цілодобова гарача лінія, а також понад десяток громадських приймалень психологів та юристів.

nwFEi25VAvk

В наданні психологічної допомоги були задіяні 35 психологів-волонтерів, які пройшли спеціалізовану тернінгову підготовку за авторською програмою Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи національної академії педагогічних наук України:

За перші три місяці реалізації загальнонаціоальної громадської ініціативи “Матері мобілізованих” до лав засновників активістів приєднались більше сотні матерів та дружин учасників АТО. Впродовж роботи цього етапу проекту лише за 6 місяців були здійснені понад 2000 первинних телефонних консультацій та надано фахову індивідуальну психологічну допомогу близко 400 членам родин фронтовиків.

kotelja-1 (1)

Крім того, лідери та волонтери проекту за вказаний період здійснювали постійний збір та постачання гуманітарних вантажів в зону АТО (на лінію фронту було доправлено понад 1000 тонн вантажів, зібраних силою волонтерів організації: бронежилети, берци, продукти харчування та предмети особистої гігієни).

фото (19)

Після повернення додому перших демобілізованих військовослужбовців перед засновниками та активістами нашої громадської організації постало ще одне ключове завдання – вирішення проблеми адаптації бувших учасників бойових дій до умов мирного життя. Адже переважна більшість наших героїв набули симптоматики пост-тавматичного стресового синдрому та пост-травматичного стресового розладу. Більше того, значна частина з них ще на лінії фронту, намагаючись приглушити дужевний біль і страх, стала зловживати алкоголем та отримали наркотичну залежність.

BHkkrnaMtT0

В зв”язку з цим громадською організацією було прийнято рішення про створення реабілтаційного центру, де, в тому числі, і демобілізовані воїни АТО матимуть змогу отримати допомогу у позбавлення від хімічної залежності в умовах стаціонару та амбулаторно, а члени їх родин — психологічну допомогу. Реабілітаційний центр “Перспектива” було збудовано у Львові (вул.Луцького,28) та відкрито 18 січня 2015 року коштом його засновників – Андрія Цибрана та Лідії Котеляк, а також благодійних внесків та волонтерської діяльності їх сподвижників.

perspektuva-photo-004

Таким чином, на початку 2015 року, крім допомоги воїнам АТО та їх родинам громадська організація розпочала активну роботу з психологічної реабілітації ще однієї соціально-неблагополучної верстви населення та отримала назву “Історії Життя”. Центр ефективно функціонує, — з дня відкриття його заповнюваність складає 100%. На даний момент 300 клієнтів пройшли повний реабілітаційний цикл.

На сьогодні послугами Центру також скористались більше 200 військовиків та членів їх сімей, які займалися за авторською спеціалізованою терапевтичною програмою допомоги постраждалим від пост-травматичного синдрому, розробленою штатним психологом ГО “Історії Життя” та керівником програм реабілітаційного центру “Перспектива” Тимошенком О.В.

Програма була укладена в співавторстві з науковим колективом Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи АПН.

Терапія двох груп клієнтів фокусується одночасно на фізичних, емоційних, духовних та міжособистісних потребах кожного. Методики, які використовуються психотерапевтами та консультантами Центру: когнітивно-поведінкова терапія, символдрама, арттерапія, гештальттерапія, кінезіотерапія, тілесно орієнтована терапія, сімейна терапія.

Тривалість програми реабілітації залежностей – 2 місяці, позбавлення пост-травматичного стресового розладу – 28 днів. Програма реабілітації Центру гарантує клієнтам повернення до повноцінного фізично, психологічно здорового та соціально успішного життя.

1567  

Останні статті

Що ж це за хвороби такі НАРКОМАНИЯ і АЛКОГОЛІЗМ? Як стверджує медицина — це хронічні захворювання і на все життя. Інші джерела...
Психологічна допомога наркозалежним в реабілітаційному центрі.    У контексті сучасного лікування наркозалежності...
Лікування наркотичної залежності.  Якщо ви дізналися, що ваш близький — наркоман, ні в якому разі не можна пускати ситуацію на...
Розпочніть лікування прямо зараз!
Наш консультант зв’яжеться з вами і надасть всю необхідну інформацію